środa, 23 marca 2016

TSP Podbeskidzie - Korona Kielca

WYJAZD NA MECZ
TS PODBESKIDZIE - KORONA KIELCE
Dnia 4.03.2016 r. o godz. 18:00 na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy drużyną naszego Podbeskidzia i Koroną Kielce. Niewielką grupą uczniów naszego gimnazjum udaliśmy się na to sportowe widowisko.
Od początku meczu bielska drużyna atakowała bramkę przeciwnika. Nie bez powodu- gospodarze mieli najdłuższą dotychczas serię zwycięstw w ekstraklasie w tym sezonie, trzy razy z rzędu zdobyli komplet punktów. Już w 15 minucie obserwowaliśmy emocjonującą sytuację pod bramką przeciwnika, która niestety zakończyła się niepowodzeniem. Przeciwnicy również starali się dorównać naszej ekipie, jednak to Bielsko w 33 minucie po dobitce głową Mateusza Szczepaniaka otwiera wynik spotkania. Kielczanie schodzili do szatni z nadzieją, że w drugiej połowie los się do nich uśmiechnie. Czas pomiędzy połowami umilał nam występ tancerek oraz konkurs żonglerki kibiców. Na murawę obie drużyny ponownie weszły z określonym celem- Bielszczanie chcieli utrzymać zwycięską passę, natomiast Korona doprowadzić co najmniej do remisu. Udało im się to w 86 minucie poprzez uśpienie obrony gospodarzy, którzy byli zbyt spokojni po zdobyciu pierwszej bramki. Michał Przybyła dał ekipie Złocisto-Krwistych 1 punkt, natomiast Podbeskidzie minęło się o włos z kolejną wygraną- zagrali kolejny świetny mecz mimo remisu.
Do domu wróciliśmy zadowoleni i pełni wrażeń. Dziękujemy serdecznie naszemu trenerowi Damianowi Zdolskiemu za organizację biletów. Mamy nadzieję, że to nie ostatni taki wyjazd :)

Przygotowała : Ewelina Kidoń