Budowlanka 1A
5
20
0 pkt. / 4

Pierwszy mecz piłkarze z Jasienicy rozegrali przeciwko drużynie z klasy 1A ZSB. Chłopaki wyszli na mecz wierząc w swoje umiejętności i pewni siebie oraz z szacunkiem do przeciwnika, po pierwszej połowie 20 minutowego meczy nasi piłkarze prowadzili  2–0. Druga połowa meczu była tylko potwierdzeniem ich umiejętności i dominacji po końcowym gwizdku chłopaki wygrali mecz 5–0.

Następne spotkanie Jasienica rozegrała z Gimnazjum nr 13 z Bielska-Białej.Od początku meczu zapowiadało się na dobre widowisko ponieważ obydwie drużyny postanowiły atakować bramkę przeciwnika. Do pewnego czasu nie było wiadomo kto wygra, ponieważ bramki strzelały obie drużyny za zmianę utrzymując wynik remisowy, wynik meczu był w znaku zapytania. Lecz na 2 połowę Jasieniczanie  wyszli mocno zdeterminowani i tę właśnie cechę pokazali strzelając bramkę za bramką. Najbardziej zasłużonym egzekutorem tegoż spotkania był  Szymon Walczak  który zdobył hat-tricka! Końcowy wynik tego spotkania to 5–4.

Ostatni mecz rozegrał się między chłopakami z Jasienicy oraz z klasą 1B sportową z ZSB. Mecz rozgrywał się między drużynami mogącymi wygrać turniej, a więc o wszystko. Od pierwszej minuty spotkania dało zauważyć się determinację obu drużyn. Chłopaki grali ostro i nie przejmowali się żadnymi faulami, ponieważ liczyła się walka, którą Jasieniczanie pokazali strzelając siedem bramek a tracąc zaledwie dwie z przeciwnikiem uważanym za faworyta. Po raz kolejny świetnie spisał się Szymon Walczak zdobywca 3 bramek oraz Szymon Rzeźniczak, który nie był gorszy od Szymona :)